email: worki@domhar.pl

    

Worki z zaciągiem

Worki standardowe, do pakowania węgla, ekogroszku, piasku, zboża, gruzu, ładowność 25-30 kg, mogą występować również w wersji z zaciągiem. Zaciąg, czyli tasiemka (sznurek) wpleciony w górny obrębek worka, to rodzaj ściągacza, którym możesz zawiązać górę worka. Zaciąg jest bardzo poręczny przy szybkim pakowaniu worków, gdzie nie ma czasu na wiązanie sznurkiem. Zaciągniętego worka nie trzeba już wiązać czy zszywać. Zaciąg jest szybki, prosty w zastosowaniu i poręczny szczególnie w terenie, gdzie nie trzeba pamiętać o sznurku czy niciach. Jest bardzo praktycznym i skutecznym rozwiązaniem.
 
Na rynku można spotkać dwa rodzaje zaciągów: w formie tasiemki i sznurka polipropylenowego. W użytkowaniu nie ma to większego znaczenia, trzeba pamietać jednak o tym, że zaciąg służy do zamknięcia wlotu a nie do tego aby podnosić na nim załadowany worek PP, takie postępowanie spowoduje wyprucie taśmy z obrębka i uszkodzenie zaciągu.
 
Jesteśmy bezpośrednim wiodącym importerem worków polipropylenowych. Kontrolujemy jakość na każdym etapie produkcji. Oferowane worki, używane są przez użytkowników profesjonalnych. Realizujemy dostawy paletowe i całosamochodowe na terenie całego kraju, w ofercie zawsze te same kolory, dzięki czemu możesz zaplanować sposób pakowania swoich asortymentów na cały rok. Oferujemy worki PP z zaciągiem do pakowania materiałów sypkich. Najwyższa jakość opakowań i sprawdzeni dostawcy gwarantują bezproblemowe użytkowanie. Realizacja dostaw w systemie just-in-time, zamówione worki mogą być dostarczone już następnego dnia.
  

Rodzaje worków

 
Rodzaj Wymiar [cm]  Gramatura [g] Kolor
 Worek PP z zaciągiem  50x80  53  żółty, niebieski
 
 

Dostępne kolory:

  Worki z zaciagiem

  

Kontakt w sprawie worków: tel: 501 872 530
 
Diamenty Forbes
Formularz

Wszelkie prawa zastrzeżone ©.
Projekt i realizacja: WEBKON | tworzenie stron www konin.