email: worki@domhar.pl

    

Worki na węgiel

W przygotowanej przez nas ofercie udostępniamy worki na węgiel wykonywane z najwyższej jakości materiału o odpowiednio dobranej gramaturze. Ich niezawodna solidność i wytrzymałość całkowicie eliminuje obawy o jakiekolwiek uszkodzenia czy rozprucia podczas dostarczania asortymentu do klienta. Prezentowane przez nas worki polipropylenowe to odpowiedź na potrzeby profesjonalistów poszukujących bezpiecznego sposobu na przechowywanie produktów węglowych. Od momentu załadunku ekogroszku, orzecha, miału, ekomiału czy kostki, aż do samego dostarczenia do klienta nie tracą swojego kształtu, zapewniając pełną stabilność asortymentu.
 

Szeroki wybór worków polipropylenowych dopasowanych do ciężaru ładunku

Prezentowane przez nas rozmiary worków polipropylenowych dobrane zostały w oparciu o standardowe ciężary załadunku. Udostępniamy modele o wymiarach 50 x 80, 50 x 85 oraz 55 x 80 zaprojektowane specjalnie z myślą o przechowaniu asortymentu o wadze 20, 25 oraz 30 kg. Worki na węgiel charakteryzują się odpowiednio dobraną do ciężaru gramaturą, co gwarantuje niezawodną wytrzymałość. Dodatkowo polecane przez nas produkty wyposażone zostały w obrąbek wykańczający pojedynczym zgięciem górną krawędź worka. Dzięki temu worki polipropylenowe nie strzępią się, a pozostają odporne na zerwania.
 

Kolorowa oferta worków polipropylenowych na każdy rodzaj węgla

W kolekcji worków polipropylenowych wyróżniamy modele w pięciu wersjach kolorystycznych – białej, niebieskiej, żółtej, zielonej, czarnej oraz czerwonej. Barwna oferta pozwala na wygodną segregację różnego rodzaju węgla, dzięki czemu można osiągnąć logistyczne przechowywanie. Za moc oraz solidność worków na węgiel odpowiada dno zabezpieczone dodatkowo pojedynczym zagięciem i podwójnym szwem.
  

Rodzaje worków

Worki standardowe, 25-30 kg
 Rodzaj Wymiar [cm]  Gramatura [g] Kolor
 Worek PP  40x60  28  biały
       
 Worek PP  50x80  53  żółty
       
 Worek PP  50x85  46  biały, niebieski, żółty, zielony, czarny, czerwony
       
 Worek PP  55x80  47  biały, niebieski, żółty
       
 Worek PP  65x105  79  biały, niebieski, żółty, zielony
       
 Worek PP  65x110   82  biały, niebieski, żółty, zielony
       
 

Dostępne kolory:

Kolory worków PP 

 worki do wegla 

  

Kontakt w sprawie worków: tel: 501 872 530
 
Diamenty Forbes
Formularz

Wszelkie prawa zastrzeżone ©.
Projekt i realizacja: WEBKON | tworzenie stron www konin.