email: worki@domhar.pl

    

Worki na węgiel

W przygotowanej przez nas ofercie udostępniamy worki na węgiel wykonywane z najwyższej jakości materiału o odpowiednio dobranej gramaturze. Ich niezawodna solidność i wytrzymałość całkowicie eliminuje obawy o jakiekolwiek uszkodzenia czy rozprucia podczas dostarczania asortymentu do klienta. Prezentowane przez nas worki polipropylenowe to odpowiedź na potrzeby profesjonalistów poszukujących bezpiecznego sposobu na przechowywanie produktów węglowych. Od momentu załadunku ekogroszku, orzecha, miału, ekomiału czy kostki, aż do samego dostarczenia do klienta nie tracą swojego kształtu, zapewniając pełną stabilność asortymentu.
 

Szeroki wybór worków polipropylenowych dopasowanych do ciężaru ładunku

Prezentowane przez nas rozmiary worków polipropylenowych dobrane zostały w oparciu o standardowe ciężary załadunku. Udostępniamy modele o wymiarach 50x80, 50x85 oraz 55x80 zaprojektowane specjalnie z myślą o przechowaniu asortymentu o wadze 20, 25 oraz 30 kg. Worki na węgiel charakteryzują się odpowiednio dobraną do ciężaru gramaturą, co gwarantuje niezawodną wytrzymałość. Dodatkowo polecane przez nas produkty wyposażone zostały w obrąbek wykańczający pojedynczym zgięciem górną krawędź worka. Dzięki temu worki polipropylenowe nie strzępią się, a pozostają odporne na zerwania.
 

Kolorowa oferta worków polipropylenowych na każdy rodzaj węgla

W kolekcji worków polipropylenowych wyróżniamy modele w pięciu wersjach kolorystycznych – białej, niebieskiej, żółtej, zielonej, czarnej oraz czerwonej. Barwna oferta pozwala na wygodną segregację różnego rodzaju węgla, dzięki czemu można osiągnąć logistyczne przechowywanie. Za moc oraz solidność worków na węgiel odpowiada dno zabezpieczone dodatkowo pojedynczym zagięciem i podwójnym szwem.
  

Rodzaje worków

Worki standardowe, 25-30 kg
 Rodzaj Wymiar [cm]  Gramatura [g] Kolor
 Worek PP  40x60  28  biały
       
 Worek PP  50x80  53  żółty
       
 Worek PP  50x85  46  biały, niebieski, żółty, zielony, czarny, czerwony
       
 Worek PP  55x80  47  biały, niebieski, żółty
       
 Worek PP  65x105  79  biały, niebieski, żółty, zielony
       
 Worek PP  65x110   82  biały, niebieski, żółty, zielony
       
 

Dostępne kolory:

Kolory worków PP 

 worki do wegla 

 

Co wyróżnia nasze worki na węgiel?

Cechą charakterystyczną naszych worków na węgiel jest ich wysoka jakość wykonania, którą kontrolujemy na każdym etapie produkcji, solidność, wytrzymałość oraz odpowiednio dopasowana gramatura. Wszystko to sprawia, że decydując się na ich zakup, nie muszą Państwo obawiać się o uszkodzenie czy rozprucie towaru w czasie przechowywania lub transportu. Gwarantujemy, że nasze worki polipropylenowe sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, a także zostaną terminowo dostarczone.

Worki polipropylenowe - jak je dobrać?

Worki polipropylenowe to gwarancja w pełni bezpiecznego przechowywania wszelkiego rodzaju produktów węglowych. Jak dobrać odpowiednie dla Państwa potrzeb worki na węgiel? Wystarczy zapoznać się z widoczną powyżej tabelą. Umieściliśmy w niej nazwę/rodzaj worka, jego wymiar, gramaturę oraz dostępność kolorystyczną. Dzięki temu dobiorą Państwo worek maksymalnie dopasowany do swoich potrzeb, a także zaplanują sposób pakowania asortymentu.

 

Kontakt w sprawie worków: tel: 501 872 530
Diamenty Forbes
Formularz

Wszelkie prawa zastrzeżone ©.
Projekt i realizacja: WEBKON | tworzenie stron www konin.