email: worki@domhar.pl

    

Worki na zboże

Worki na zboże przeznaczone dla odbiorców z branży rolniczej sprawdza się doskonale w pakowaniu, zbóż (żyto, pszenica, jęczmień, owies, pszenżyto, sorgo, proso), jak również kukurydzy, słonecznika, ryżu itp. Stosowane są również w przechowywaniu warzyw (ziemniaków, marchwi, cebuli). Nasze worki polipropylenowe, jako jedne z nielicznych na rynku polskim posiadają badania na zawartość metali ciężkich, spełniając tym samym wyśrubowane normy UE. Ich stosowanie w kontakcie z żywnością jest bezpieczne i potwierdzone raportami z badań.

Worki na zboże i ich zastosowanie

 
Worki polipropylenowe do pakowania produktów rolniczych często mylone są z workami jutowymi, które najczęściej występują w kolorze brązowym i są produkowane z materiału roślinnego zwanego jutą. Włókno jutowe w swej strukturze podobne jest do włókna bawełnianego.
 
Mocny splot worków polipropylenowych gwarantuje odpowiednią wytrzymałość worka. Mniejsze worki na zboże w rozmiarach 40×60, 50×80, 50×85, 55×80 przeznaczone są do produktów o masie do 30 kg. W worki o wymiarach 60×105, 65×105, 65×110 można użyć do towaru przestrzennego lub zapakować w nie nawet do 50 kg towaru. Posiadamy worki na zboże w różnego rodzaju rozmiarach i kolorach. 

Rodzaje worków na zboże

 Rodzaj Wymiar [cm]  Gramatura [g] Kolor
 Worek PP  40x60  28  biały
       
 Worek PP  50x80  53  żółty
       
 Worek PP  50x85  46  biały, niebieski, żółty, zielony, czarny, czerwony
       
 Worek PP  55x80  47  biały, niebieski, żółty
       
 Worek PP  65x105  79  biały, niebieski, żółty, zielony
       
 Worek PP  65x110  82  biały
       
 Worek PP  60x110  78  biały
       
 

Worki na zboże - dostępna kolorystyka:

Worki z polipropylenu - niezwykle wytrzymałe

Polipropylenowe worki na zboże to popularne rozwiązanie, które zapewnia niezbędny komfort podczas pakowania i przenoszenia zbóż. Należy też wspomnieć o ich wysokiej wytrzymałości w porównaniu do worków wykonanych z innych materiałów. Co więcej, wytrzymują one znacznie większy ciężar. Pomimo narażenia na zmienne warunki atmosferyczne, worki wykonane z polipropylenu nie ulegają przedwczesnej degradacji, nadają się do ponownego użycia i nie naruszają jakości przechowywanych w worku materiałów, umożliwiając swobodne magazynowanie i transport artykułów sypkich.

Szczelne, odporne i uniwersalne worki na zboże

Worki polipropylenowe świetnie nadają się do przechowywania zboża z uwagi na satysfakcjonującą przepuszczalność powietrza. Atutem pozostaje również możliwość układania worków na zboże jeden na drugim bez ryzyka uszkodzenia i naruszenia jakości przechowywanych produktów sypkich, ograniczając przy tym przestrzeń magazynowania. Worki wykonane z polipropylenu chronią zawartość przed czynnikami niekorzystnymi, w szczególności działaniem promieni słonecznych.

Kontakt w sprawie worków: tel: 501 872 530
 
Diamenty Forbes
Formularz

Wszelkie prawa zastrzeżone ©.
Projekt i realizacja: WEBKON | tworzenie stron www konin.